1 grudnia 2023

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

11. KOLEJKA | ZAPOWIEDŹ CRESOVIA II – OLIMPIA II

To nie koniec niedzielnych emocji piłkarskich naszych drużyn seniorskich! W najbliższą niedzielę o godzinie 14:00! Odbędzie się mecz 11 kolejki A klasy grupy III, w Olimpia II Zambrów zmierzy się na wyjeździe z drugim zespołem Cresovii Siemiatycze.

Cresovia II Siemiatycze – Olimpia II Zambrów
ul. Nadrzeczna 29
17-300 Siemiatycze

Aktualnie drużyna Cresovii II z dorobkiem 8 punktów, mając 2 zwycięstwa, 2 remisy oraz 6 porażek, przy stosunku bramkowym 14-26 zajmuje przedostatnie 11 miejsce w tabeli. Natomiast Olimpia II z 24 punktami na koncie, przy 8 wygranych meczach i 2 porażkach oraz stosunku bramkowym 40-16 jest aktualnie wiceliderem ligi tracąc tylko jeden punkt do liderującego Żubra Drohiczyn.

Drużyna Olimpii II Zambrów w ostatniej kolejce wygrała na własnym obiekcie deklasując aż 7:2 wymienionego wyżej lidera z Drohiczyna. Natomiast goście w ostatnim w meczu przegrali 2:4 w wyjazdowym spotkaniu z Iskrą Wyszki. Kto wyjdzie zwycięsko w spotkaniu ostatniej kolejki rundy jesiennej, a może drużyny podzielą się punktami ? O tym dowiemy się już w niedzielę tuż po ostatnim gwizdku sędziego! Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków na ten mecz!

Przygotowujemy również transmisję live z niedzielnego meczu, którą znajdą Państwo poniżej!

Do boju ZKS! Trzymamy kciuki za nasz zespół! Powodzenia!

Ze sportowym pozdrowieniem ekipa olimpiazambrow.pl!