29 kwietnia 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

Motor Lubawa – Olimpia Zambrów 3:0 (0:0)

Około 200 kibiców obserwowało kolejny mecz Motoru Lubawa. Tym razem rywalem była druga drużyna w tabeli – Olimpia Zambrów.

Pierwsza połowa była wyrównana. Już w 14. minucie Motor mógł prowadzić, ale bramkarz gości obronił strzał lubawskiego napastnika. W miarę upływu czasu drużyna gości zaczęła kontratakować, ale lubawska obrona spisywała się doskonale.

Pierwsza połowa to zaledwie kilka groźnych strzałów z jednej i drugiej strony. W drugiej połowie, w 55. minucie, po doskonałej akcji całej drużyny Żurawel w polu karnym podaje piłkę do Piotra Wobolewicza, który strzela bramkę na 1:0.

Ta bramka była decydującym momentem spotkania. Piłkarze Motoru zaczęli grać odważniej i w 70. minucie po faulu na zawodniku Motoru arbiter podyktował rzut karny, który Łukasz Michałowski zamienił na bramkę. Kiedy wydawało się, że taki wynik pozostanie do końca spotkania Jarosław Kaszuba w 89. minucie strzela trzecią bramkę dla Motoru.

Bramki: Piotr Wobolewicz 55′, Łukasz Michałowski 70′ (k), Jarosław Kaszuba 89′.