21 lutego 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

Zapraszamy na mecz z Turem Bielsk Podlaski. Mamy z dziećmi – wstęp bezpłatny!

Olimpia Zambrów zagra u siebie z pewnym już spadkowiczem – Turem Bielsk Podlaski. Będzie to trzydzieste pierwsze spotkanie zambrowian w I grupie III ligi sezonu 2017/2018. Zapraszamy wszystkich kibiców.

Już w najbliższą sobotę, 26 maja w Zambrowie odbędzie się mecz w ramach 31. kolejki I grupy III ligi piłki nożnej. Olimpia Zambrów przed własną publicznością zmierzy się z Turem Bielsk Podlaski. Początek meczu o godzinie 17:00.

Sobotni rywal biało-niebieskich zajmuje aktualnie przedostatnie miejsce w ligowej tabeli i z dorobkiem 22 punktów nie ma już szans na utrzymanie. Mimo to zambrowianie nie mogą zlekceważyć przeciwnika. W ostatniej kolejce podopieczni trenera Pawła Bierżyna zremisowali u siebie z rezerwami Legii Warszawa 2:2, a wcześniej pokonali w półfinale Okręgowego Pucharu Polski Ruch Wysokie Mazowieckie 2:1. Najlepszym strzelcem zespołu jest były gracz Olimpii Rafał Babul, który w tym sezonie siedmiokrotnie trafiał do siatki rywali.

W rundzie jesiennej górą była Olimpia, która pokonała ekipę z Bielska Podlaskiego na wyjeździe aż 4:0. Wszystkie bramki dla zambrowskiego klubu zdobył wówczas Kamil Jackiewicz.

Arbitrem głównym sobotniego meczu będzie Grzegorz Kujawa z Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej.

W imieniu prezesa ZKS Olimpia Cezarego Kuleszy zapraszamy wszystkich na mecz:
Olimpia Zambrów – Tur Bielsk Podlaski
Stadion Miejski w Zambrowie,
sobota, 26 maja, godzina 17:00

Ceny biletów: 10 zł – normalny, 5 zł – ulgowy (emeryci/renciści).

Uwaga! Z okazji Dnia Matki wszystkie mamy wraz z dziećmi wstęp na mecz mają bezpłatny! Ponadto kibice, którzy zakupią bilety w cenie 10 zł, w przerwie meczu wezmą udział w losowaniu nagród.

Warto dodać, że cztery dni później zambrowianie zmierzą się z tym samym zespołem w finale Okręgowego Pucharu Polski, który zostanie rozegrany w Bielsku Podlaskim.