21 lutego 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

PANOWIE! DZIĘKUJEMY ZA GRĘ W OLIMPII ZAMBRÓW!

Informujemy o kolejnych odejściach z Zambrowskiego Klubu Sportowego. Adrian Smętek, Oleksandr Pyatov, Paweł Łydkowski oraz Adam Pazio w sezonie 2023/2024 nie będą zawodnikami trzecioligowej Olimpii.

 

Adrian Smętek oraz Adam Pazio nie rozpoczęli przygotowań do nowego sezonu z pierwszym zespołem Olimpii. Oleksandr Pyatov powrócił do ligi ukraińskiej związując się kontraktem z drugoligowym zespołem Ingulets Petrowe, natomiast Paweł Łydkowski powrócił z wypożyczenia do drugoligowej Pogoni Siedlce.

 

Oleksandr Pyatov dołączył do naszego zespołu latem 2022 roku z ukraińskiego Krywbasu Krzywy Róg rozgrywając w Olimpii od tamtej pory 29 spotkań ligowych. Paweł Łydkowski w ramach wypożyczenia z Pogoni Siedlce przybył do ZKS Olimpia przed rundą wiosenną ubiegłego sezonu. Przez ten czas rozegrał 13 spotkań strzelając przy tym dwie bramki. Adam Pazio trafił do Olimpii Zambrów również rozpoczęciem rundy wiosennej z Polonii Warszawa rozgrywając również 13 spotkań zanotował jedno trafienie. Adrian Smętek trafił do pierwszego zespołu również przed rundą wiosenną sezonu 2022/2023 z Olimpii II, jednak nie zadebiutował w spotkaniu ligowym. 

 

Panowie, dziękujemy! To była przyjemność oglądać Was w naszych barwach. Życzymy powodzenia w dalszej karierze! Do zobaczenia!