13 kwietnia 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

FIRMA ASTWA NOWYM SPONSOREM OLIMPII ZAMBRÓW!

Miło nam zakomunikować, że nowym sponsorem Zambrowskiego Klubu Sportowego została firma ASTWA

Przedsiębiorstwo Usługowo-Asenizacyjne „ASTWA” Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi w zakresie kompleksowej gospodarki odpadami oraz letniego i zimowego utrzymania czystości. Od 1992 roku systematycznie rozszerza swoją ofertę, jak również obejmuje swoimi usługami nowe tereny. W trakcie swojej działalności – ASTWA – nawiązała współpracę z ponad pięćdziesięcioma gminami województwa podlaskiego.

Specjalistyczny tabor samochodowy, duża gama pojemników na odpady, wdrożony w firmie Zintegrowany System Zarządzania (oparty na międzynarodowych normach ISO 9001, ISO 14001 i PN-N-18001 – Jakości, Środowiskowej oraz Bezpieczeństwa i Higieny Pracy) oraz wykwalifikowana kadra zapewniają, że usługi są świadczone rzetelnie, terminowo i na najwyższym poziomie. 

Przedsiębiorstwo dysponuje własnym taborem samochodowym, w którego skład wchodzą specjalistyczne samochody marek MAN,  MERCEDES oraz IVECO. Oprócz tego firma posiada rozsypywarki EPOKE i SCHMIDT do oczyszczania zimowego oraz zamiatarki BRODD-SON do całorocznego oczyszczania ulic i placów. 

Jako pierwsza firma w regionie ASTWA wprowadziła na terenie Białegostoku program selektywnej zbiórki odpadów, sukcesywnie rozszerzając go na pozostałe gminy województwa podlaskiego. Dbałość firmy o ochronę środowiska to realizacja celu stałego zwiększania surowców przekazanych do recyklingu i dzięki temu minimalizowania odpadów deponowanych na składowiskach. 

Zakres świadczonych usług obejmuje kompleksowe rozwiązania dla klientów, dotyczące odbioru wszystkich rodzajów odpadów. Korzystanie z naszych usług to wygoda współpracy z jednym odbiorcą. ASTWA posiada zezwolenia na transport ponad 470 kodów odpadów. 

Firma ASTWA współpracuje z wieloma podmiotami na terenie miasta i regionu i należy do licznych organizacji biznesowych, m. in. Podlaskiego Klubu Biznesu, Izby Przemysłowo-Handlowej, Zrzeszenia Kupców, Producentów i Usługodawców, Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Polskich w Stanach Zjednoczonych „Polonia Technica” oraz ekskluzywnego Business Centre Club – jednej z najbardziej wpływowych organizacji biznesowych w Polsce. 

Przedsiębiorstwo Usługowo-Asenizacyjne ASTWA Sp. z o.o.  jest laureatem licznych prestiżowych nagród oraz wyróżnień zarówno na szczeblu lokalnym, jak i ogólnopolskim.

Polecamy usługi firmy ASTWA! Dziękujemy za zaufanie oraz chęć współpracy!