13 kwietnia 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

MARCEL! KRYSTIAN! DZIĘKUJEMY ZA GRĘ W OLIMPII ZAMBRÓW!

Marcel Michalski oraz Krystian Mantur odchodzą z Zambrowskiego Klubu Sportowego. Marcel powraca do Escoli Varsovia na zasadzie transferu definitywnego natomiast Krystian po skróceniu wypożyczenia wraca do Jagiellonii II Białystok.

Marcel Michalski dołączył do naszego zespołu w lipcu 2023 roku przed rundą jesienną III ligi sezonu 2023/2024 z Escoli Varsovia. Od tamtej pory rozegrał w Olimpii Zambrów jeden mecz w Okręgowym Pucharze Polski. Krystian Mantur dołączył również latem do naszego klubu na zasadzie wypożyczenia z Jagiellonii II Białystok rozgrywając od tamtej pory minuty w dwóch spotkaniach ligowych.

Marcel! Krystian! Dziękujemy za reprezentowanie naszego klubu! Życzymy powodzenia w dalszych karierach! Do zobaczenia!