21 lutego 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

TRANSFERY | DENIS GOJKO NOWYM ZAWODNIKIEM OLIMPII

Środa to dobry dzień na ogłoszenie kolejnego wzmocnienia naszego klubu! Mamy dla Was dosłownie.. bombową informację transferową! Nowym zawodnikiem Olimpii Zambrów został występujący na pozycji prawego pomocnika Denis Gojko! Poprzednio był on zawodnikiem pierwszoligowej Skry Częstochowa.

 

Denis jest 25-letnim zawodnikiem mierzącym 176 cm wzrostu. Jest on wychowankiem Piasta Gliwice. Jego dorobek meczowy jest imponujący! Rozegrał do tej pory blisko 150 meczów na centralnym poziomie ligowym, tj. Ekstraklasa, Fortuna I Liga, II Liga, III Liga, Puchar Polski oraz CLJ. Za Do Zambrowskiego Klubu Sportowego dołączył na zasadzie transferu definitywnego. Denis! Witamy w naszym klubie! Życzymy samych dobrych chwil w barwach naszego klubu!