21 lutego 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

PANOWIE! DZIĘKUJEMY ZA GRĘ W OLIMPII ZAMBRÓW!

Informujemy o kolejnych odejściach z Zambrowskiego Klubu Sportowego. Sebastian Pociecha, Jakub Skowron oraz Kacper Poreda w sezonie 2023/2024 nie będą zawodnikami Olimpii Zambrów.

 

Jakub Skowron oraz Kacper Poreda nie przedłużyli swoich kontraktów na kolejny sezon, natomiast Sebastian Pociecha tuż po zakończeniu sezonu 2022/2023 powrócił do rodzinnych Gliwic aby tam kontynuować rehabilitację po zabiegu rekonstrukcji więzadła przedniego krzyżowego kolana. Liczymy na jego szybki powrót do zdrowia i gry w naszym klubie!

 

Jakub Skowron dołączył do naszego zespołu przed rundą jesienną III ligi sezonu 2022/2023 z drużyny Żbik Nasielsk strzegąc od tamtej pory bramki Olimpii Zambrów w 11 spotkaniach ligowych. Sebastian Pociecha dołączył do naszego zespołu latem 2022 roku z Legionovii Legionowo, w naszym klubie rozegrał 18 spotkań. Kacper Poreda trafił do Olimpii Zambrów w zimowym okienku transferowym 2023 roku z zespołu ŁKS 1926 Łomża rozgrywając od tamtej pory 8 spotkań w  barwach Olimpii.

 

Panowie, dziękujemy! To była przyjemność oglądać Was w naszych barwach. Życzymy powodzenia w dalszej karierze! Do zobaczenia!