27 maja 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE GRUP MŁODZIEŻOWYCH

W dniu wczorajszym o godzinie 17:00 na sali widowiskowo-kinowej w Miejskim Ośrodku Kultury w Zambrowie odbyło się pierwsze oficjalne świąteczne spotkanie zawodników z grup młodzieżowych oraz dzieci ZKS Olimpia wraz z rodzicami i trenerami poszczególnych grup. Oficjalne znaczenie spotkania podkreśliła zaszczytna obecność gości honorowych: Burmistrza Miasta Zambrów Pana Kazimierza Dąbrowskiego oraz Starosty Powiatu Zambrowskiego Pana Zbigniewa Jacha.

Prezes Zambrowskiego Klubu Sportowego Kamil Czarnecki rozpoczął oficjalną cześć spotkania przemówieniem, następnie głos zabrał Burmistrz Kazimierz Dąbrowski, a następnie Starosta Zbigniew Jach, którzy następnie uczestniczyli we wspólnym wręczaniu upominków. Po oficjalnych przemówieniach nastąpiło wręczenie świątecznych upominków dla wszystkich młodych zawodników oraz trenerów poszczególnych grup naszej Akademii. 

W imieniu Prezes Banku Spółdzielczego w Zambrowie Pani Zenony Zalewskiej osobą obecną na spotkaniu oraz uczestniczącą podczas wręczania upominków była reprezentująca Bank Pani Krystyna Brzóska. Bank Spółdzielczy w Zambrowie od lat wspiera Zambrowski Klub Sportowy Olimpia, który również i tym razem dołożył wszelkich starań aby wczorajsze wspólne wydarzenie było na najwyższym poziomie.

Po części wręczania nagród, które zostały ufundowane wspólnie z Bankiem Spółdzielczym w Zambrowie nastąpiło przemówienie końcowe Prezesa naszego klubu wraz z życzeniami świątecznymi dla wszystkich przybyłych gości oraz wspólne pamiątkowe zdjęcie. Na końcu spotkania zaproszono całą młodzież oraz dzieci grające dla naszego klubu do słodkiego poczęstunku. 

Gośćmi specjalnymi naszego spotkania byli nasi wychowankowie, którzy z pomyślnością przeszli etap przejścia z grup juniorskich do seniorskiej piłki, Sebastian Dąbrowski – zawodnik Jagiellonii Białystok grający aktualnie na wypożyczeniu w naszym klubie oraz Jakub Lutostański – zawodnik Śląska Wrocław aktualnego lidera PKO Ekstraklasy.

Specjalne podziękowania kierujemy również dla obecnej podczas naszego wydarzenia świątecznego Pani Dyrektor Marty Konopka oraz pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie za udostępnienie sali widowiskowej oraz pomoc w obsłudze i realizacji technicznej naszego wspólnego spotkania.

Dziękujemy wszystkim Państwu za przybycie oraz wspólne uroczyste spotkanie dedykowane dla naszych zawodników ze wszystkich grup młodzieżowych. Życzymy wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2024!